2015 Година Нови Убави Букви Есен&Зимски Бебе Чевли Првиот Пешаци Памук Поместена Новородените Деца Топло Чевли Чизми

2015 Година Нови Убави Букви Есен&Зимски Бебе Чевли Првиот Пешаци Памук Поместена Новородените Деца Топло Чевли Чизми

DEN 118.00
DEN 138.72
 

Това е достапна
Износ


Нова Прекрасна Писма Есента&Зимски Бебе Чевли Првиот Пешаци Памук Поместена Новородените Деца Топло Чевли Чизми
Материјал : Руно
Боја : Длабоко Сина, Светло Сина, Розова, Роза, Портокалова, Кафена
Модел : Писма
Функција : Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина на : Слободен Големина, Одговараат за 0-12 месеци бебето

Повеќе информации

Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Плитки
Шаблон Тип:
Срце Облик
Затворање Тип:
Лизга-На
Пол:
Бебе Момче
Outsole Материјал:
Памук
Сезоната:
Зима
Горниот Материјал:
Стадото

Најдобрите понуди во категоријата