Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
До 2015 Топла Продажба Цртан Филм Hello Kitty Бебе Чевли Првиот Пешаци Прекрасна Точки Новороденче Чевли Чизми

До 2015 Топла Продажба Цртан Филм Hello Kitty Бебе Чевли Првиот Пешаци Прекрасна Точки Новороденче Чевли Чизми

DEN 182.00
DEN 214.08
 

Това е достапна
Износ


Топла Продажба Цртан Филм Hello Kitty Бебе Чевли Првиот Пешаци Прекрасна Точки Новороденче Чевли Чизми
Материјал : Памук
Боја : Розева
Модел : Hello Kitty
Функција : Antislip
Објектот Вклучуваат : 1pair бебе чевли
Големина На Табелата :
Големина Insole Должина Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
тонг ќе јуани
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Затворање Тип:
Лизга-На
Шаблон Тип:
Цртан Филм Анимација
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук
Пол:
Бебе Девојка

Најдобрите понуди во категоријата