Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
10 Стил Бебе Чевли Бебе Дете Креветчето Чевли Мека Единствена Печати Дете Девојки Момче Памук Првиот Пешаци Чевли Деца Обувки

10 Стил Бебе Чевли Бебе Дете Креветчето Чевли Мека Единствена Печати Дете Девојки Момче Памук Првиот Пешаци Чевли Деца Обувки

DEN 110.00
DEN 133.92
 

Това е достапна
Износ

Ако у вака објектот ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница""ви благодарам многу ! Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина Единствена Ширина Чевли Висина 1 0-6 Месеци 11cm/4.33" 5.8 cm/2.28" 4.5 cm/1.77" 12 6-9 Месеци 12cm/4.72" 6.0 cm/2.36" 4.8 cm/1.89" 13 9-12 Месеци 13cm/5.12" 6.5 см/2.55" 5.0 cm/1.97" Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 2-3ММ се разликува поради прирачник за мерење. 2. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање. Имајте пријатен шопинг ден!

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Моден Елемент:
Плитки
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Еластична бенд
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Бренд Име:
WEIXINBUY
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук

Најдобрите понуди во категоријата