Phynier Нови Принцеза Бебе Чевли 0-1 носители на бебе дете чевли бебе чекор пред чевли мека единствена чевли

Phynier Нови Принцеза Бебе Чевли 0-1 носители на бебе дете чевли бебе чекор пред чевли мека единствена чевли

DEN 518.40
 

Това е достапна
Износ

Совети : -(1) да Бидат сигурни дека за да се измери точната должина на shild копито.
-(2) ве Молиме изберете соодветна големина според должината на детето нозе мери.

Повеќе информации

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Phynier
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Пеперутка-јазол
Outsole Материјал:
TPR
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Материјал:
Синтетички
Пол:
Бебе Девојка

Најдобрите понуди во категоријата