Нова Мода Новороденче Деца Чевли Креветчето Bebe Бебе Дете Класичен Повик На Високата Врвот Чипка-Up Спортски Патики М1

Нова Мода Новороденче Деца Чевли Креветчето Bebe Бебе Дете Класичен Повик На Високата Врвот Чипка-Up Спортски Патики М1

DEN 204.96
 

Това е достапна
Износ

Предмет Тип : Прво Пешаци Пол : Унисекс Шаблон Тип : Цврсти Мода Елемент : Т-врзани Затворање Тип : Чипка-Up Outsole Материјал : Памук Горниот Материјал : Платно големинавозрастдолжина ширина 1-S0-6 M 11.3 cm/4.455.5 cm/2.17 2-М7-12 M12.4 cm/4.885.9 cm/2.32 3-L13-18 МИЛИОНИ13.3 cm/5.246.0 cm/2.36
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.

Повеќе информации

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Outsole Материјал:
ЕВА
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
Т-врзани
Затворање Тип:
Чипка-Up
Бренд Име:
WEIXINBUY
Сезоната:
Сите Сезони

Најдобрите понуди во категоријата