1 buc Мода Сребрен Прстен Слатка Симпатична Мачка Писе Отвори Прстен Накит Кити Мачка Стил Лето парична Казна Накит Бесплатна Испорака R02

1 buc Мода Сребрен Прстен Слатка Симпатична Мачка Писе Отвори Прстен Накит Кити Мачка Стил Лето парична Казна Накит Бесплатна Испорака R02

DEN 50.00
DEN 53.28
 

Това е достапна
Износ


1 buc Мода Сребрен Прстен Слатка Симпатична Мачка Писе Отвори Прстен Накит Кити Мачка Стил Лето парична Казна Накит Бесплатна Испорака R02
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!

Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,20mm
Пол:
Жените
Функција:
Расположение Tracker
Повод:
Партија
Број На Модел На:
RS02
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Животните
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
сребро позлатен
Метали Тип:
925 sterling silver
is_customized:
Yes
Големина:
прилагодлив
Материјал:
metel
Стил:
Романтични
Наслов:
Сребрен Прстен Слатка Симпатична Мачка Писе
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Користете прилики:
Роденден,Подарок

Најдобрите понуди во категоријата