BEIER Гроздобер Нерѓосувачки Челик Голема Коза Главата Прстен Уникатен Biker Панк Животинско Накит за човекот бесплатен превозот BR8-182

BEIER Гроздобер Нерѓосувачки Челик Голема Коза Главата Прстен Уникатен Biker Панк Животинско Накит за човекот бесплатен превозот BR8-182

DEN 176.64
 

Това е достапна
Износ


КАКО ДА СЕ
Мерка го Вашиот Прст за Вашиот Прстен Големина
Најважниот фактор при купување на било прстен, е правејќи се дека тоа се вклопува BEIER НАКИТ ви обезбедува со најстариот сеопфатен начин, (можеби единствениот начин) за да се измери вашиот прст. 1. Ставете нишка или хартија string околу основата на вашиот прст. 2. Обележете го стрингот или хартија каде што се поклопува да се формира комплетен круг. 3. Мерење на должината на делницата на стринг или хартија каде што се поклопува околу прстот.
4. Споредете ги вашите мерење со оваа табела за да ја одредите вашата прстен големина.
НИ Големина
Инчи
мм
НИ Големина
Инчи
мм ПРЕВОЗОТ
Јас tems ќе биде предаден во рок од 2-3 дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето,ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално . Понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник . ако не можете да добиете вашата e-mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или cintact да ни со други e-mail адреса. Различни превозот метод имаат различни дена за испорака на објектот, кога
ќе го поставите цел може да избере најдобар начин за вас.
WHOLESAL И НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ
Ние нудиме попуст за whoesale цел и најголемиот дел цел, исто така, ние може да го прилагодите вашиот дизајн за вас. добредојдовте да контактирате со нас онлајн.
Повеќе контакт метод, ве молиме кликнете на За BEIER за да добиете повеќе информации
КАПКА БРОД УСЛУГА
Ние нудиме професионална капка брод услуга за клиенти од целиот свет. Нормално постои ниту една фактура и бренд infoamtion во пакетот
ако ви треба вашиот сопствен бренд пакет, контактирајте со нас.
НАКИТ за ОДРЖУВАЊЕ, Кога се грижат за вашиот накит, никогаш не користи ништо, но 100% памук како полирање крпа од хартија, полиестер, и груби ткаенини често содржат дрво влакна или синтетика. Овие материјали може да се даваат парична казна гребење на метал, особено на sterling silver. А полиран изглед е резултат на metalsmith е напор да се поднесе, песок и удар на метал до совршено рамна површина. Кога дури и мали гребнатини се случи, како што се гледа под микроскоп, на површина изгледа како парталав работ на виде ножот и светлината е одбиени од ниското во и околу оние гребнатини како глас повторувајќи во Алпите. На unmarred површината дозволува светлината да се закрепна непречено, без одѕвонува, и резултатите во високо рефлективна површина.
BEIER ДИЗАЈН Сите материјали се еколошки, безопасни за здравјето. Beier кубни zirconias се увезуваат од Австрија, врвот одделение со неспоредлива чистота. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе
поставен и шарени.
Beier секогаш исклучителна традиционално занаетчиство и модерна високо-технолошки совршена комбинација за да се создаде најмногу класичен накит работи. Со цел да се гради на DALI бренд и подобрување на неговата моќ на comperition, ние внимателно произведуваат секое парче на накит.
ПОВРАТНИ информации
Сите пет ѕвездички повратни информации е многу важно и треба повеќе купувачот да ја напушти сад пет ѕвезда и споделување на вашата шопинг искуство во мојата продавница. Кога сте примиле пакетот и сите нешта се добри, ви посакувам може да потрае неколку минути да се остави ни повратни информации. Ако може да направите фотографија за објектот ќе добие и оставете ни коментар, тоа ќе биде многу убаво за други клиенти да се направи избор.

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Метална боја:
НИ Големина
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Обликотшема:
Животните
Поставување Тип:
Никој
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Стил:
Панк
Бренд Име:
BEIER
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
BR8-182
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
NA
Компатибилност:
NA

Најдобрите понуди во категоријата