Микс на Големо 20Pcs/многу Цртан филм Смола Прстени за Деца Детска Накит Симпатична Зајакот Прстени Роденден на Божиќ Подарок

Микс на Големо 20Pcs/многу Цртан филм Смола Прстени за Деца Детска Накит Симпатична Зајакот Прстени Роденден на Божиќ Подарок

DEN 161.00
DEN 191.52
 

Това е достапна
Износ

Микс на Големо 20 Pcs/многу Цртан филм Смола Прстени за Девојки Мешавина на Стилови Деца Деца Накит за Девојки Симпатична Зајакот Прстени Божиќ Подарок
Опис 1.Име : Деца цртан филм прстени за девојки 2.Материјал : Смола 3.Големина на : W 1.4 cm Внатрешен Дијаметар : 1.5 cm 4.Количина : 20pcs/многу ( Мешавина од бои и големини случајно испорака и ќе добиете дупликат бои) Боја : Комбинација од бои и големини случајно испорака
1.Сликите покажуваат само некои од примероците, ќе може да се добиваат различни стилови и бои по ред;
2.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Овие трошоци се на сметка купувачот, ако не постои ќе се направат.
1.Ние брод на светот.
2.Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $150 и тоа трае околу 15-45 дена пристигне;
и ние ќе брод од страна на DHL, или ЕМС за вредност над $150 и тоа трае околу 5-13 дена да пристигнат.
Подолу е стандард превозот време резиме,Канада се повеќе време да пристигне,обично од 30 дена повеќе.
1.Ние се обидуваме се потрудиме да ви обезбеди добар купување искуство и нула ризик купување;
2.Ние ќе рефундирање на дека целосна предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив,за било која причина,за целосно враќање на средствата ќе бидат дадени ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба;
3.ние нудиме целосна наплата ако havn ' t прими во 45 дена.
1.Ако се чувствувам како што се недостаток на позитивни повратни информации и 5 бодови,pls не constact нас.
2.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа за вас;
3.Ако сте задоволни со нашата објект и услуги,тоа е благодарни што ни остави позитивен фидбек.
1.П : Ако јас купуваат повеќе,ќе има попуст?
A : 1.For нови клиенти : Постои 5% попуст за нарачка вредност над $100 ,исто така и ние ќе ви испрати подароци за слободни.
и за цел подолу $100,ние ќе ви испратиме бесплатен дар само.
2.За стар клиент : 5% попуст за било која вредност.
2.П : Кога ќе можам да примите објект по направи плаќање?
A : Нормално,ние ќе го испрати од Кина пост за вредноста подолу $150,и тоа трае околу 20-35 дена да пристигнат.
Ако вашата вкупна вредност е над $150,ние ќе ги испрати со ЕМС или DHL слободни која трае околу 4-13 дена да пристигнат.
3.П : јас се уште не добиле точка по истекот од 30 дена,што треба да направам?
A : International shipping треба повеќе време,pls почекајте неколку дена до 45th,
Ако сеуште не сте го добиле од тогаш,Pls контактирајте со нас од страна на ТМ или е-маил, ние нудиме целосна наплата без оправдување.
4.П : Што добив е различна од сликата,што се случи?
A : слика покаже само некои од нашите примероци,и нашата стилови ажурирање неделно,ние не може да се испрати токму на
исто како слика шоу.Ние само може да ви испрати слични стилови.
5. П : Што е вашиот прстени големина? жените тука е голема,дали имате голема големина?
А : Најмногу,нашите прстен големина е 16-20,еднакви на НАС големина 7, 7.5, 8, 8.5, 9.
и нашите нерѓосувачки челик прстени е претежно 17-21 покажува,еднакви на НАС големина 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5.
ние може да ви испрати релативно поголеми димензии,како 18,19,20,но не може да ви испрати сите големина 20.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
imixlot
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Материјал:
Смола
Повод:
Партија
Обликотшема:
самовила
Број На Модел На:
GA01002C*20/ja
Метали Тип:
Смола
Тип На Објект:
Прстени
Име:
Срцето Цртан Филм Смола Прстени За Деца Деца Роденденски Подарок
Метали Тип:
Смола
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Стил:
Моден
боја:
пластични прстени за деца

Најдобрите понуди во категоријата