Бесплатен Превозот! Панк Многу Черепот на Главата Biker Прстен 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Класичен Гроздобер Черепот Моторни Biker Мажите Прстен SWR00407

Бесплатен Превозот! Панк Многу Черепот на Главата Biker Прстен 316L не ' Рѓосувачки Челик Накит Класичен Гроздобер Черепот Моторни Biker Мажите Прстен SWR00407

DEN 888.00
 

Това е достапна
Износ

Ако имате посебни барања, ве молиме оставете ја вашата порака, ние ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.
Ние сме среќни да биде на услуга за вас,lso, се надевам, ќе може да се разбере. Ви благодариме!
Функција : Черепот Р инг
Материјал : не ' Рѓосувачки челик накит
Цена : Висок квалитет и прифатлива цена
Испорака : Ние нудиме DHL/EMS/Кина Пост/e Packet

Повеќе информации

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Материјал:
Никој
Повод:
Партија
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Скелетот
Број На Модел На:
SWR0407
Бренд Име:
STBZCXH
Големина (НИ):
#8 #9 #10 #11 #12 #13
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата