Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Љубов Монолог Прекрасна Сина Оган Оган Опал & Кубни Циркони 925 Печат Сребрена Боја Прстени J0517 Големина 6/7/8/9

Љубов Монолог Прекрасна Сина Оган Оган Опал & Кубни Циркони 925 Печат Сребрена Боја Прстени J0517 Големина 6/7/8/9

DEN 253.00
DEN 383.52
 

Това е достапна
Износ


Продавница Политики
Добредојдовте на нашиот Aliexpress продавница !
Да се направи вашиот начин на купувачите, како едноставни и лесно како е можно, ве молиме обратете се до продавница политиките наведени подолу.
Имаме за цел да обезбеди посветен услуга и место на клиентите пред сè, вашиот покровителство е нашата најголема чест.
Плаќање
Ние прифаќаме Ali Express Зачувам само.
Испорака
Ние брод на ставка(и) од кина во светот во 24-час. (во работен ден) по исплата е расчисти.
Сите на нашите предмети се нудат со Бесплатен Превозот.
Превозот метод зависи од Вкупниот износ на наредби.
Пакување
Комбинирање
Можете да комбинирате плаќање завршува во рок од 15 дена со нас со цел да се спаси од S&H.
Ве молиме бидете советувани дека Сите предмети треба да бидат проверени заедно со цел да се спаси од S&H.
Политика На Враќање
Ако не сте задоволни со вашиот начин на купувачите, се врати во рок од 30 дена и ние ќе размена
тоа или наплата на средствата, се врати превозот надомест ќе биде на трошок на купувачот.
30 ДЕНА 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА
Повратни информации
Ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации со 5 ѕвездички, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ве молиме да ни даде шанса да се направат нештата право пред било негативни повратни информации лево.
Контактирајте со НАС
Ако имате било какви прашања или сомнежи ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Trade Manager ,
ние ќе ви одговори што е можно.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Зошто добивам е помала од она што е прикажано на сликата?
A : имаме владетел во втората слика да се покаже вистинска големина .
П : Зошто е камен боја малку различен од сликата?
A : Сите накит фотографиите се преземени користат Flash, некои од камен боја може да се влијае малку.
П : Дали ви се нудат бесплатно прстен промена на големината?
О : за Жал, ние не ја промените големината или прилагодите на објекти што се за продажба.
П : Што се случи ако ги добијам објектот бил оштетен?
О : Доколку објектот не е repairable и размена ние ќе им понуди опција на продавница кредит или целосно враќање на средствата.
П : Што се случува доколку јас не се добие мојата цел?
A : Ја или наплата.
П : Може ли да брод за алтернативна адреса?
A : Да, ве молиме оставете ги вашите алтернативна адреса во Trade Manager да ги споделите со нас.

Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
Љубов Монолог
Прстени Тип:
Свадба Поставува
Метали Тип:
Бакар
Обликотшема:
Растенијата
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
J0517
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Површината Ширина:
8мм
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Manein Камен:
Оган Опал & Кубни Циркони
Главната боја:
Blue & Бело
Состојба:
100% Сосема Нов
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Метал Печат:
925
is_customized:
Yes
Тежина:
2g
Земја на Производство:
Хонг Конг
Надворешниот Метал:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата