925 фунта сребрен прстен, мода Ms прстени, опашката да се однесуваат прстен.Ангелските крилја сребрен прстен.Моден жена накит

925 фунта сребрен прстен, мода Ms прстени, опашката да се однесуваат прстен.Ангелските крилја сребрен прстен.Моден жена накит

DEN 400.00
DEN 470.40
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Прстен Големина:
5, 6, 7, 8, 9, 10
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
No
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Површината Ширина:
9mm
Број На Модел На:
R202608
Стил:
Тренди
Повод:
Годишнина
Бренд Име:
Dankadi
Обликотшема:
Пердув

Најдобрите понуди во категоријата