Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
16*10мм Природни Зелени Ахат 3 Бои скапоцен камен Прстен Со Камен 925 Фунта Сребрен Прстен За Жените Партија парична Казна Накит SR06

16*10мм Природни Зелени Ахат 3 Бои скапоцен камен Прстен Со Камен 925 Фунта Сребрен Прстен За Жените Партија парична Казна Накит SR06

DEN 782.00
DEN 1117.92
 

Това е достапна
Износ


ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!

Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Гем Боја:
жолта калцедон
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Парична казна
Поставување Тип:
Prong поставување
Главниот Камен:
Ахат
Број На Модел На:
06
Сертификат Број:
Стандард
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Стил:
Етнички
Обликотшема:
Круг
Повод:
Свадба
Бренд Име:
magicodes
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
CertificateType:
GDTC
Прстени Тип:
Свадба Бендови
is_customized:
No

Најдобрите понуди во категоријата