Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Нови Пристигнување Стилски Камења Син Оган Опал & White Мода 925 Sterling Silver Печат Срамежлив на Жените Накит Нас# Големина 6 7 8 9 SF1129

Нови Пристигнување Стилски Камења Син Оган Опал & White Мода 925 Sterling Silver Печат Срамежлив на Жените Накит Нас Големина 6 7 8 9 SF1129

DEN 321.00
DEN 525.60
 

Това е достапна
Износ


Контакт Со Нас На :
Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.
Топло Совети :
Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!
Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!
Превозот :
Тоа ќе капи за 30-45 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.
Ние го цениме вашето разбирање и трпение!
Плаќање :
Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Број На Модел На:
SF1129
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Повод:
Партија
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Бренд Име:
ЌЕ CHUANG
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Полу-скапоцени камења
Накит Сетови Тип:
Earring/Прстен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Повик & Спортски
Материјал:
оган опал
Земја на Производство:
Хонг Конг
Површината Ширина:
слика
Функција:
Моден
Повод:
Годишнина
квалитет:
ААА+ Квалитет
Земја на Производство:
Хонг Конг
Подружница:
сребро позлатен

Најдобрите понуди во категоријата