Daisies Нова Мода Симпатична рачно изработени Мачка Прстени За Жени Три Бои на Животните Прстен Anillos Hombre Anel 10pcs/многу

Daisies Нова Мода Симпатична рачно изработени Мачка Прстени За Жени Три Бои на Животните Прстен Anillos Hombre Anel 10pcs/многу

DEN 422.00
DEN 767.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол, Антички Бронза Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
R011

Најдобрите понуди во категоријата