BOROSA Нови Домот Druzy Сребрена Боја Freeform Природни Кристал Druzy Отвори Бенд Прстени, Мода Природни Камења Партија Прстени S1388

BOROSA Нови Домот Druzy Сребрена Боја Freeform Природни Кристал Druzy Отвори Бенд Прстени, Мода Природни Камења Партија Прстени S1388

DEN 1183.00
DEN 1344.00
 

Това е достапна
Износ


Материјал : Природни Ахат Druzy
Камен Големина : Камен Големина : 21~27x14~17mm, Дебелина : 4~5mm, Прстен Големина : 5.0~6.0
Тежина : 8.7~10g
Форма : КАКО на СЛИКАТА
Метал заврши : Сребрена Боја
ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд

Повеќе информации

Метална боја:
5 парчиња, 10 парчиња
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Број На Модел На:
S1388
Материјал:
Кристално
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Обликотшема:
Нередовните
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
BOROSA
Функција:
моден накит
Метали Тип:
сребрена боја

Најдобрите понуди во категоријата