Eulonvan гроздобер свадба 925 sterling Silver мода прстени накит за жените кариера шампањ Кубни Циркони S-3811 големина 6 7 8 9

Eulonvan гроздобер свадба 925 sterling Silver мода прстени накит за жените кариера шампањ Кубни Циркони S-3811 големина 6 7 8 9

DEN 769.00
DEN 1025.28
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Бренд Име:
Eulonvan
Број На Модел На:
свадба прстени S-3811
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Повод:
Годишнина
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Керамички
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Чешка
is_customized:
No
Функција:
925 Sterling silver
жените свадба прстен се поставува:
ангажирање прстен
црн прстен мажи:
прстен сребро 925
господарот на прстените:
жените ангажман прстен
роуз злато жените прстен:
925 sterling silver жените прстен
alibaba-експрес:
Накит
прстен сребро 925 ангажман:
прстени за жени
свадба прстени сребро 925 за парови:
свадба прстени се зголеми златна боја
ангажирање прстени за жени:
прстен мажите титаниум црна
прстени за жените прилагодливи:
моден прстени за жените 2018
прстени за жени:
прстен сребро 925 мажи

Најдобрите понуди во категоријата