Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Џ. К GBelt

Џ. К GBelt

DEN 1056.00
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Метална боја:
2.0 И 95cm 1, 2.0 И 125cm 1, 3.4 И 95cm 1, 3.4 И 125cm 1, 3.8 И 95cm 1, 3.8 И 125cm 1, 2.0 И 95cm 2, 2.0 И 125cm 2, 3.4 И 95cm 2, 3.4 И 125cm 2, 3.8 И 95cm 2, 3.8 И 125cm 2
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Титаниум
Повод:
Партија
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
R022
Бренд Име:
Ј. висат ke 1989
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Писмо
Функција:
no
Компатибилност:
no

Најдобрите понуди во категоријата