Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен превозот! багер R200 210 220 215 225-7 Wiper сечилото / Багер избрише сечилото set / багер собранието - wiper

Бесплатен превозот! багер R200 210 220 215 225-7 Wiper сечилото / Багер избрише сечилото set / багер собранието - wiper

DEN 955.20
 

Това е достапна
Износ


1. Детали
Производ на името
HYD багер R200 210 220 215 225-7 Wiper сечилото
Апликацијата R200 210 220 215 225-7
Гаранција време
3 месеци
Услуга Цел
Се подигне Услуга, Врвен Квалитет
Карактеристики
100% Нов, отпорни, долготрајни период
На систем на квалитет
CCC/ISO9001/TS16949,CE, Ro HS
2.Детали фото
3.предност :
1). Супериорен квалитет ние се претпостави добар квалитет прави добар бизнис.
2). Конкурентна Цена цената е разумна. Ние веруваме дека тоа ќе биде подобро да се развиваат на пазарот
3). Искрено Услуга Најдобра услуга е еден од нашите важно pruposes.
4). Силен професионален имаме многу искуство во оваа индустрија. Ние бидете сигурни дека секој од нашите производи се тестирани пред превозот на нашите клиенти.
4. Пакување :
5. Превозот :
6.Наплата Правило
7. вашиот Feed back :

Повеќе информации

Тип На Објект:
Прозорец За Чистење
Специјални Функции:
багер делови
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал Тип:
микс
Местото на Оригиналот:
Кина
Тип:
глава wiper сечилото
Примена:
HYD
Одговара Број На Модел:
R200 210 220 215 225-7
Моторот:
R200 210 220 215 225-7
гаранција:
3 месеци
Состојба:
100% нови
Материјал:
Добро легура&Пластика
is_customized:
Yes

Најдобрите понуди во категоријата