Humpback Корекција Лента Назад Мажите И Жените Со Humpback Држење На Телото Назад Подготвуваат Држење Пенкалата

Humpback Корекција Лента Назад Мажите И Жените Со Humpback Држење На Телото Назад Подготвуваат Држење Пенкалата

DEN 912.00
DEN 959.52
 

Това е достапна
Износ

Карактеристики : Обезбедуваат дополнителна поддршка и помогне да се спречи slouching. За спречување и отстранување на грешка при држење на телото и ' рбетниот кривина, погодна за двете млади и стари луѓе. Тоа помага да се подобри лошата положба на телото и ублажување на болките предизвикани од артритис. Исто така, може да се минимизира со "stooped" држење на телото често се поврзани со благи остеопороза. Опис : Предмет Тип : Humpback Точно Подготвуваат Боја : Испрати randowly Тежина : Околу 300g Пакет се Вклучени : 1 X JORZILANO Humpback Точно Подготвуваат

Повеќе информации

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
SPEQUIX
Материјал:
еластичен појас

Најдобрите понуди во категоријата