Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ултразвучно Испитување На Кожата Scrubber Ултразвук Кожа На Лицето Почиста Anion Ултразвучно Лице Пилинг На Кожата Massager Лицето Scrubber

Ултразвучно Испитување На Кожата Scrubber Ултразвук Кожа На Лицето Почиста Anion Ултразвучно Лице Пилинг На Кожата Massager Лицето Scrubber

DEN 1790.00
DEN 4839.36
 

Това е достапна
Износ


Убава кожа, мода живот, технологија создава, CE сертификација.
Спецификација : Моќност : 3 W Текст : AC 100-240 V 50/60 Hz Димензија : 155×45mm Тежина : околу 60g(секој од нив ) Функција 1. Пренослив, лесно да се carr. 2 Детоксикација извоз. 3 Супериорен Челик Детектор 4 Исхрана увоз. 5 Мазнење линии & wrinkie и тапкање на кожата за релаксација. 6 Дигитални операција, едноставен и лесен. Функција : 1 се Оди длабоко во порите, отстранете dirts, стареењето на клетките и corneum, така што ефикасно да ги отстраните акните, blackhead. 2 Релаксација тапкање 3 Исхрана доведе во 4 Меланин води од 5 ЕМС wrinlle отстранување Пакување Листа : 1×Scrubber 1x адаптер за Полнење 1×Упатството за Слики :
Почитувани
Ви благодариме за шопинг со нас.
За стоките примени, ако ви се допаѓа , ве молиме да ни даде 5 ѕвезди преглед , ако не сте задоволни, ние ќе биде многу благодарен ако можете да ни даде порака или комуницира со нас директно ,
Ви благодариме за вашата поддршка, надевајќи се дека секоја работа оди добро.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
Elysaid
Материјал:
Композитен Материјал
Број На Модел На:
КС-301
Ефект:
Белење
Напон:
100-240v
моќност:
3W
Број Пријавени:
7574361

Најдобрите понуди во категоријата