4pcs Карбонски Влакна Пропелери 9450S Пропелер проп Ножеви + База За DJI Фантом 4 Фантом 4pro Напредни + Летало Додатоци

4pcs Карбонски Влакна Пропелери 9450S Пропелер проп Ножеви + База За DJI Фантом 4 Фантом 4pro Напредни + Летало Додатоци

DEN 945.00
DEN 995.04
 

Това е достапна
Износ

4pcs Карбонски Влакна Пропелери 9450 S Пропелер проп Ножеви + База За DJI Фантом 4 Фантом 4pro Напредни + Летало Додатоци Опис : Материјал : 100% Јаглерод влакна Тежина : 43.5 g/парови се Користи моделот : за DJI Фантом 4/4pro/напредно + Летало
Испрати листа :
4 PCS * Елиса 4 PCS * База

Повеќе информации

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
ПРОПЕЛЕР
Големина:
9450S
Број На Модел На:
SZJD-DJI-361
Пакет:
Yes
Тежина:
43.5g/pair
Бренд Име:
SKSKTU
Компатибилен Летало Бренд:
DJI

Најдобрите понуди во категоријата