Вистински Фотографии Црвениот Пром Фустани Долг 2018 Ракави Beaded Chiffon Кат Должина Домот Вечер Фустан Посебен Повод Фустани

Вистински Фотографии Црвениот Пром Фустани Долг 2018 Ракави Beaded Chiffon Кат Должина Домот Вечер Фустан Посебен Повод Фустани

DEN 6073.00
DEN 7887.36
 

Това е достапна
Износ


добредојдовте на нашата продавница
Вистински Фотографии Црвениот Пром Фустани Долг 2018 Ракави Beaded Chiffon Кат Должина Домот Вечер Фустан Посебен Повод Фустани

Напомена :
1) За стандардна големина, има САД, велика БРИТАНИЈА,ЕВРА големина, ве молиме да ни кажете јасно. Било какви промени на големината/color/ посебни барање не се прифатливи по ред поставени надмине 24 часа.
2) Ако имате било какви прашања( вклучувајќи ги цените, превозот цена, големина или боја), ве молиме да ми кажете онлајн или e-mail за мене.
3) Ние исто така, обезбеди свадба додатоци како превез, ракавица,petticoats, но тие се екстра.
4) Ако сте загрижени за политика на враќање пред ставање на понуда, ве молиме прочитајте ја нашата политика на враќање внимателно на дното на оваа страница
5) Од компјутерските екрани имаат хроматските аберации, особено меѓу CRT екранот и LCD екран, понекогаш боја изгледа малку различни, pls се разбере.
Големина На Табелата :
Ако изберете прилагодена големина, ве молиме да ни понудат вашиот мерења како следново :
1. Целосна Биста = ( ) инчи / см
2.Половината = ( ) инчи / см
3. Колковите = ( ) инчи / см
4. Висина = ( ) инчи / см
5.Шупливи до Подот = ( ) инчи / см
6. Фустан во боја = ( # ) ( може да се избере боја од нашите табела табела )
Боја На Графикон :
Превозот Политика :
1. Pls бидете сигурни име, адреса, поштенски код и Телефонски Број се точни.
Руски Купувачот : ве молиме напишете го вашето име и презиме на три зборови;
Бразилецот Купувачот : ве молиме да ни понудат вашиот CPF за превозот;
2. Ние обично брод преку e Packet, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, тоа би можело да се избегне Царинската Такса, но тоа трае 30 - 45 дена. Ако ви треба фустан под итно, ние укажуваат на тоа дека може да избере EMS, DHL, FEDEX, UPS-от превозот, тоа обично трае 5-7 дена .
Царина :
Ние може да го прогласам за објектот под клиент барање, но купувачот не е одговорен за било какви дополнителни увозни давачки, даноци или обичаите поврзани трошоци.
Политика На Враќање :
1)мора да контактирате со нас во рок од 3 дена (од 72 часа од приемот на вашиот облека(es). Ве молиме наведете проблемот на примените добра и на причината за враќање. Доколку купувачот не контактирате по 3 дена и да побара враќање на средствата, ние не го прифати.
2) Точка(а) мора да се врати во неговата оригинална состојба со никакви знаци на истрошеност, солза, или мириси.
3) се Врати превозот обвиненија ќе бидат на купувачот одговорност
4) Тоа е купувачот има обврска да плаќаат за превозот надомест за испраќање на назад и размена
5) Само проблеми со квалитетот или големина грешка,ние прифаќаме враќање
Повратни информации :
1.Ако сте задоволни со нашата служба, pls ни остави 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ние навистина ќе го ценат.
2.Ако не сте задоволни, pls контактирајте со нас да го решите проблемот пред да остави негативни повратни информации или да се отвори спорот, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Повеќе информации

боја:
Црна, Сина, Кафена, Златна, Сива, Зелена, Боја На Слонова Коска, Портокалова, Розова, Виолетова, Сребрена, Бела, Жолта, Шампањ
НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 14W, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Повод:
Матурска
Тип На Објект:
Пром Фустани
Број На Модел На:
Пром Фустани
Sleeve Стил:
Без ракави
Бренд Име:
Awishwill
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Полиестер
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
А-Линија
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Chiffon
Фустани Должина:
Кат Должина
Воз:
Никој
Декорација:
Beading
Тип На Објект:
Пром Фустан
Повод:
Посебни Occassion Фустан
потекло место:
Jiangsu Suzhou (Кина)
персонализација на боја:
прифатете
Се Прилагодите Големина:
прифатете
Снабдување Способност:
2000 Парче/Парчиња Месечно
Пром Фустан:
Партија фустани
Слика Тип:
Вистински Слики

Најдобрите понуди во категоријата