1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ 803.31.00 ОДБОР ЗА КОНТРОЛА

1PC КОРИСТИ ПОТПИРАЊЕ 803.31.00 ОДБОР ЗА КОНТРОЛА

DEN 39600.00
 

Това е достапна
Износ


Слики на вистинската точка, обезбедување на квалитет, и ние не треба да се пропушти
! !
100% Тестирани Пред Превозот.
Плаќања :
1. Ние прифаќаме Зачувам (alipay сметка) и Т/Т
2. Купувачите треба да се направи исплата во рок од 7 работни дена. Неплатени аукција победниците ќе бидат изгубени по 21 дена.
3. ПОТВРДИ : цените НЕ вклучуваат никаква царина или данок.
Превозот :
1. Вашите предмети ќе биде испорачуван ЕМС за сите на земјата,освен ако на тоа во која земја не може да брод од EMS,тогаш ние ќе го избере DHL ИЛИ UPS ИЛИ fedex ,Pls оставете го вашиот телефонски број за нас.
2. Ние ќе брод го објектот за да можете на истиот ден,или во рок од 1-2 работни дена по добивање на вашата исплата. Превозот време зависи од државата во која што живеат во, на царинските вашата земја и максималните периоди на работа во одредена.
3. Купувачот е под обврска ако (во случај) објектот е одговорен за вашата земја царинските давачки. Ние не сме одговорни за вашата земја било даноци или царинска такса.
Политика На Враќање :
1. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат.
2. Купувачот е треба да го извести продавачот на сите врати ставки во рок од 7 дена по добивањето на пакетот. Ние го задржуваме правото, одбива било услов информира продавачот подолго од 7 дена.
3. Се врати ставки мора да ги имаат сите на оригиналната амбалажа и во добра состојба.
Повратни Информации Политика :
1. Ве молиме да ни остават Позитивен Фидбек, Ако сте задоволни со вашето купување.
2. Ве молиме да ни се јавите ПРВО, ако имате било каков проблем со исходот од трансакцијата или производ, ние ќе се обидеме наш најдобро да се направи сте задоволни!
3. Ве МОЛИМЕ не реагираат со негативни повратни информации пред да контактирате со нас!
ДОБРЕДОЈДОВТЕ да не контактирате АКО имате било какви прашања или потреби од Ali Express порака
Ви Благодариме!

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата