5Pcs Нови и оригинални STM32L151C8T6 LQFP48 IC MCU 32BIT 64KB ФЛЕШ 48LQFP во парк

5Pcs Нови и оригинални STM32L151C8T6 LQFP48 IC MCU 32BIT 64KB ФЛЕШ 48LQFP во парк

DEN 590.40
 

Това е достапна
Износ


Pls контактирајте со нас пред да нарачате. Ние може да ви даде попуст доколку ви треба повеќе квантитет. исто така,..може да се прифати листата истрага.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата