оригиналниот СП.8VH01GC01 за Optoma HD141X EH200ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1009 проектор светилка p-vip 190/0.8

оригиналниот СП.8VH01GC01 за Optoma HD141X EH200ST GT1080 HD26 S316 X316 W316 DX346 BR323 BR326 DH1009 проектор светилка p-vip 190/0.8

DEN 1680.00
 

Това е достапна
Износ


светилка модел : СП.8 VH01 GC01
моќност : 190 W ( P-VIP 190/0.8 E20.8 )
се работи за Optoma : HD141 X EH200 ST GT1080 HD26
S316 X316 W316 DX346
BR323 BR326 DH1009 итн.
животен век : 2000-3000 часот, некои нови проектори до 4000+ часот
гаранција : 180 денови од добие светилка
цена за 100% нови оригинални светилка најдобар квалитет.

Повеќе информации

Број На Модел На:
СП.8VH01GC01
Тип На Светилка:
оригиналниот светилка

Најдобрите понуди во категоријата