Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Оригиналниот Проектор светилка 5J.08G01.001 голи светилка за MP730

Оригиналниот Проектор светилка 5J.08G01.001 голи светилка за MP730

DEN 2252.00
DEN 2448.00
 

Това е достапна
Износ

Оригиналниот Проектор светилка 5 J.08 G01.001 голи светилка за Ben Q MP730
Основни Информации.
Објектот 5 J.08 G01.001 Светилка UHP 150/200 W 1.0 E20.6 Фитинг за MP730 животниот век 2000-3000hours Гаранција 120days, ако светилка не работат добро во текот на времето, можете да го промените нова. Испорака во Рок од 2 дена по плаќање Попуст
Цел > 50 парчиња , контактирајте со нас
Повеќе слики
Зошто да се купи од нас
Предности На
1. Професионална Соработка Тим со 24 часа услуга.
2. 120-ден Гаранција. Гаранцијата е многу подолго од некои компании.
3. Изобилство од Акции ни овозможи да се организира shippment брзо, обично светилки нареди може да се превезува на истиот ден.
4. Со добар квалитет и со иста цена, најниската цена и со ист квалитет.
Б Повратни информации од клиентите
Магацин
Било каков проблем, Контактирајте ме

Повеќе информации

Број На Модел На:
5J.08G01.001
светилка:
Висок притисок Жива Светилка
Гаранција:
180 дена
Примена:
Бизнис, Едукација,дом,Бар, фаза, итн
фитинг за :
MP730
Број На Модел На:
5J.08G01.001
Просечен Живот:
2500 часа
Wattage:
150/200W
Напон:
66-220V
Преносни:
Yes
Име:
Snlamp

Најдобрите понуди во категоријата