Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот UHP 190/160W Оригинални Проектор Светилка RLC-057 За ViewSo nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i PJD7583w | PJD7583wi

Бесплатен Превозот UHP 190/160W Оригинални Проектор Светилка RLC-057 За ViewSo nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i PJD7583w | PJD7583wi

DEN 2690.00
DEN 2832.00
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен Превозот UHP 190/160 W Оригинални Проектор Светилка RLC-057 За View So nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i PJD7583w | PJD7583wi
Број На Модел :
RLC-057
Тип На Сијалица
UHP 190/160 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
View So nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i |
PJD7383wi | PJD7583w | PJD7583wi
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче

Повеќе информации

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
RLC-057
Wattage:
UHP 190/160W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
ViewSo nic PJD7382 | PJD7383 | PJD7383i PJD7583w | PJD7583wi
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата