Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Бесплатен Превозот NP17LP / NSHA260W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За NE C M300WS / M350XS / NP-M300WS

Бесплатен Превозот NP17LP / NSHA260W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За NE C M300WS / M350XS / NP-M300WS

DEN 4514.00
DEN 4752.00
 

Това е достапна
Износ

Бесплатен Превозот NP17 LP / NSHA260 W Оригинални Проектор Светилка Со Модул За NE C M300 WS / M350 XS / NP-M300 WS
Број На Модел :
NP17 LP
Тип На Сијалица
NSHA260 W
Живот време :
2000-3000 часа
Fittable проектор модели :
NE C M300 WS/ M350 XS/ NP-M300 WS/
NP-P420 X/ P350 W/ P420 X
Пакување :
Картонска кутија со пена
Минимална Oder количина :
1 парче

Повеќе информации

Бренд Име:
GEYING
Број На Модел На:
NP17LP
Wattage:
NSHA260W
живот време:
2000-3000 часа
Гаранција:
180 дена
Fittable проектор:
NE C M300WS / M350XS / NP-M300WS
MOQ:
1pc
време на испорака:
Во рок од 24 часа по уплатата
Пакување:
Картонска кутија со пена
Употреба:
бизнис,училиште,образование,дома
Превозот начин:
Бесплатен превозот

Најдобрите понуди во категоријата