Pendant Ѓердан За Жените Година Мода Дрво Pendant Шарм Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Златен Ѓердан Ѓердан Трендовски Дизајн

Pendant Ѓердан За Жените Година Мода Дрво Pendant Шарм Накит Од Не ' Рѓосувачки Челик Златен Ѓердан Ѓердан Трендовски Дизајн

DEN 401.00
DEN 460.80
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Бренд Име:
PAPERPLUS
Приврзоци Тип:
Круг
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг

Најдобрите понуди во категоријата