Ayliss Топла 1pc Нерегуларни Камен Карпа Кварцен Кристал Природни Lapis Lazuli Gem камен Круг Pendant Ѓердан Подароци Pendant Накит

Ayliss Топла 1pc Нерегуларни Камен Карпа Кварцен Кристал Природни Lapis Lazuli Gem камен Круг Pendant Ѓердан Подароци Pendant Накит

DEN 86.00
DEN 95.52
 

Това е достапна
Износ


Цел Повеќе Од 100$ Ќе Биде Предаден, Слободно Од : DHL / Федекс / UPS / ТНТ, Без Дополнителна наплата.
Сите Брод Со Цел Следење на NO . Статусот Може Да Се Следи.
80% Цел Доставени Succefully Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 35 Дена, Додека 10% Во Рок Од 60 Дена. Надвор Од Contol.
Кликнете На Сликата За Да Serch Повеќе Стил.
Опис : Материјал : Камен+Бакар Големина : 17*12*10-41*15*12 мм Дупка : 3мм Боја : Рок Кварцен Кристал
Ние Обезбедуваме Пад На Превозот, Брза Пратка!!
98% Цел Shiped Во Рок Од 2 Работни Дена По Уплатата.
Малициозни Сиромашните Повратни Информации Ќе Влијаат На Вашиот Дополнително Купување На Платформата!
Лошо Повратни Информации Давателот Ангажиран Од Страна Конкурент Ќе Биде Пријавено.
Ние сме Среќни Да се Реши Проблемот и да Понуди Разумни По продажба на Услуги,За Проблемот со Цел, Ние Може да се Дел Пари Назад / Целосна Наплата / Ре-испратете Производ. Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди По-продажба на Услуги.
Ние Сме Една Од Најголемите Модни Накит Компанија Во Јужна Кина.Имаат Сопствен Бренд. Обезбеди OEM Услуга За Многу Познатиот Бренд за Накит Компанија во Светот. Сите Производи Seaze Светот На Модата.
Големи Купување, Голем Обем На Производство, Силна Соработка, Ист Квалитет, Најдобра Цена.
Продавачот Превозот Методи, Вклучувајќи : E-пакет/Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Ние Го Избере Најдобриот Начин Се Разгледа За Време И Безбедност .Сите Со Следење БР.
Пратката Ефект Во Рок Од 3 Дена, Брод Зема 15-60 Дена, Излезе Од Контрола. 80% Цел Примени Во Рок Од 20 Дена, 10% Во Рок Од 40 Дена, 10% Во Рок Од 60 Дена, Излезе Од Контрола.
Ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум дека не можеме да го контролираат транзит време, особено за време на празник, лет задоцнување или временските услови.
Стандард Internationl Пакет, Внатрешниот Балон Филм, Надвор Картонска Кутија. Посебни Dur Krabičkách За Поголем Квантитет.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ayliss
Број На Модел На:
qne26503
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Обликотшема:
слика
Функција:
Никој
Големина:
Approx. 17*12*10-41*15*12 mm
дупка:
прибл. 3мм
боја:
Рок Кварцен Кристал
функција 1:
природен камен pendant
Карактеристика 2:
Неправилни Камен Pendant

Најдобрите понуди во категоријата