76.5*48mm 62g Нови Големи Тешки Панк 316LStainless Челик Злато Шкорпија Pendant Ѓердан За Кул Mens Накит Слободни Јаже, Верига

76.5*48mm 62g Нови Големи Тешки Панк 316LStainless Челик Злато Шкорпија Pendant Ѓердан За Кул Mens Накит Слободни Јаже, Верига

DEN 734.00
DEN 815.52
 

Това е достапна
Износ


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
10-25days
e Packet
Слободни
Yes
7-15days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Повеќе информации

Пол:
Мажи
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Нови:
100% Сите Нови
Големина:
View The Picture
боја:
Злато
Нерѓосувачки Челик:
316L не ' Рѓосувачки челик
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Годишнина, Забава
Пол:
Мажи
Продавница тип:
Фабрика Продавница
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобрите понуди во категоријата