Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
J продавница Аниме НАРУТО ѓердан Кинески Таи Чи Симбол Pendant Ѓердан мажите кожа јаже, верига накит

J продавница Аниме НАРУТО ѓердан Кинески Таи Чи Симбол Pendant Ѓердан мажите кожа јаже, верига накит

DEN 119.04
 

Това е достапна
Износ

Материјал : Алуминиум; Боја : Сребро; Големина : Pendant 6.5x4.5cm Синџир 45+6 cm; Тежина : околу 26 g

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Број На Модел На:
JRM00000
Функција:
сувенир
Компатибилност:
ѓердан

Најдобрите понуди во категоријата