925 сребрен природни месечината pendant ѓердан pendant

925 сребрен природни месечината pendant ѓердан pendant

DEN 4800.00
DEN 6000.00
 

Това е достапна
Износ


интерес за вашата продавница

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
BOCAI
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Приврзоци Тип:
Лизгајте

Најдобрите понуди во категоријата