Реално 10мм Црна Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани 18ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

Реално 10мм Црна Јужна Морска Школка Бисер Ѓердани 18ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

DEN 575.00
DEN 719.04
 

Това е достапна
Износ


превозот Превозот ,не кутија ,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),12-25 Working дена да пристигнат. EMS е исто така на располагање. Тоа ќе трае 5-10 работни дена, но друга цена . ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го ревидира фактурата откако ќе победи на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме контактирајте ме прво, јас ќе ви дадам задоволителен одговор.
Повратни информации политика :
ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ме пет sart повратни информации,ја вашата повратна информација е многу важна за нас.ако имате било какви прашања со нашите предмети,ве молиме контактирајте со нас прв и дај ми малку време да се реши прашањето.Јас сум добра продавачот,се надевам дека ќе имаат expleasant искуство во нашата продавница.
Прикажи ги моите други предмети да ви се Заблагодарам за се во потрага!

Повеќе информации

Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
добро
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Школка
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата