Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
18 2strands 8мм барок црниот бисер ѓердани abalone школка pendant ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

18 2strands 8мм барок црниот бисер ѓердани abalone школка pendant ААА стил парична Казна Благородна вистински Природен бесплатен превозот

DEN 1151.00
DEN 1439.04
 

Това е достапна
Износ


превозот Превозот ,не кутија ,Сите објекти ќе бидат испратени од страна на кина Воздухопловната( Освен сабота и недела),12-25 Working дена да пристигнат. EMS е исто така на располагање. Тоа ќе трае 5-10 работни дена, но друга цена . ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе го ревидира фактурата откако ќе победи на тоа.
Answer : ___________________________ Note :
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, ве молиме контактирајте ме прво, јас ќе ви дадам задоволителен одговор.
Повратни информации политика :
ако сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ме пет sart повратни информации,ја вашата повратна информација е многу важна за нас.ако имате било какви прашања со нашите предмети,ве молиме контактирајте со нас прв и дај ми малку време да се реши прашањето.Јас сум добра продавачот,се надевам дека ќе имаат expleasant искуство во нашата продавница.
Прикажи ги моите други предмети да ви се Заблагодарам за се во потрага!

Повеќе информации

Број На Модел На:
добро
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
бисер
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден

Најдобрите понуди во категоријата