Елени Кралот накит кристал pendant сребро инкрустирани сребро фокс S925 трговија на големо маргина на регрутира личност стилови

Елени Кралот накит кристал pendant сребро инкрустирани сребро фокс S925 трговија на големо маргина на регрутира личност стилови

DEN 4913.00
DEN 6141.12
 

Това е достапна
Износ


:
1. 500
2. 10 еден од големо правила без продажба на мало
3. јуани 5 еден од големо правила една од големо правила не се ограничени на износот на
【 може да се меша серија и еден производ за секој од целосна 】S925 парчиња на накит додатоци како што се бришење сребро платно
【 со исклучок на 】 Бебе Име Pendant S925 материјалот
【 меѓународниот стандард сребро инкрустирани бебе 】 бел кристал бебе големина
【 висока 】 ширина 5.7 cm дебелина 2.6 см, тежи околу површината процесот на Тајландски сребро процесот на слика во боја елени Кралот накит линија 1.5 cm заложбата на сите бебето се во отворено природна светлина пукање во вид и во компјутер директно слики од екранот upload28.73g
【】 вклучувајќи ги и интегритетот на присутни од оригиналот покаже дека сега се види на слика
【 колку што е можно за вашето бебе 】 【 но снимање светлина 】 средина опрема и прилагодувањата за екранот не може да се избегне повеќе или помалку, таму ќе биде малку боја ако извршување на сликата и реално во согласност ве молиме внимателно размислете дали да го купи поради користењето на камерата перформанси Општи толку често во вид на фотографии поубаво. на врати стока за стока не се задоволни ве молиме приемот во рок од три дена и производство на стоки за фото 100% мора да гарантира дека стоки и пакување стока себе услуги на пакувањето на производот кутија lanyard и други подароци, итн. 【 како книга се додека двете страни консензус, ве молиме изберете продавница ко изразат компанијата испрати враќање поштарина купувачи 】 забелешка како што стоката се оштетени, тогаш продавачот има право да одбие да го потпише да ги преземе стоката во тоа време сертификат на продавница поголемиот дел од стоката не за сертификат ако ви треба сертификат продавница во име на за но треба да се додаде јуани сертификат трошоци исто така можете да ја прими стоката на вашиот локален откривање мора да гарантира дека стоки и пакување стока себе ако не гарантира враќање и мечка враќање товар и идентификација на трошоците, ако се земе оваа продавница бебе рече дека ќе се согласи на однос на било каков проблем, ве молиме контактирајте us Holiday треба да имаат право на плаќање, ние ќе wholeheartedly за вашиот обезбедувач на 【 ви посакувам среќен шопинг на плаќање на продавницата не го прифати орален закажани 】 Препорачува Alipay трансакции ве молиме да земете три дена, во спротивно, чување на стока продадена на други пријатели ве молиме имајте во предвид дека треба банкарска сметка, пренос на датотеки, и ве молиме контактирајте ме. 10 ние сме во приемот на вашата исплата материјал час за да ви биде завршен
не преземе итни наш основен коса Yuantong Изразат на национално ниво Општи дена ќе добие според оддалеченост од 1000 јуани на погоре за да испратите поштенски 【 особено ние ќе го извести купувачите 】 како што се Изразуваат временските услови, итн.За SF или ве молиме да контактирате со услуга за да се пополни во превозот спектар на нашите пакување е исклучително ригорозни кога знак мора да бидат во пакување е непроменети лично да отворите пакет да се провери ако се појави оштетени
или погрешна верзија на стоки или недостасува, ве молиме да одбие да го потпише Контакти 24 Meng Xiangqiang еден од измена на правилата
Телефон Адреса 2-5 Пекинг Xicheng Област Xinjiekou Северна Улица Авентис накит трговски центар подземни елени Ванг поштенски
.
EMS
Контакти
Контакти
15011003793
010-82200248
B2-12
.

Повеќе информации

Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Solitaire
Материјал:
Кристално
Стил:
Романтични
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Кристал Столб
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Приврзоци
Бренд Име:
BOCAI

Најдобрите понуди во категоријата