Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,Wholsesale CZ Циркони Микро Отвори Конектор Шарм, MY1724

Голем Круг Мајка на Перл Шел Pendant Со Кристал Отвори ,Wholsesale CZ Циркони Микро Отвори Конектор Шарм, MY1724

DEN 3477.00
DEN 3660.00
 

Това е достапна
Износ

Голем Круг Кристал Го Отвори Мајка На Перл Шел Pendant
Големина Приближно 55-65mm
Производот Се Покаже
Превозот начин
1. Производи ќе бидат испорачани во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата.
2.Ве молиме потврдете ја вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 1-2 дена; во спротивно, ние ќе брод вашата производи врз основа на вашиот Зачувам адреса, така бидете сигурни дека тоа е точно.
3.Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите вашата пратка метод. Нормално, тоа ќе потрае 10-25 работни дена од кина пост воздух, и трае 3-10 дена од експрес (EMS, DHL, FEDEX, UPS-от, ИТН.).
4.Понекогаш транзит време ќе биде подолго поради лошите временски услови, царина и други причини. Се надевам дека ќе можат да чекаат трпеливо кога не сте добиле вашите производи на време. Ако не сте ги примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им помогне да ги пратите на тоа.
5.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја.
S ervice
1. Ако производите не се исти како опис или скршени во текот на транзит,ние ќе го препрати или враќање на вас.
2. Ние прифаќаме враќа и размена на искуства во рамките на 7days по сте го добиле вашиот предмети, ако не сте задоволни со предмети, а вие треба да се плати за враќање превозот цена.
3. Можете да не контактирате преку trademanager, оставете порака на aliexpress или ни е-мејл.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга, ве молиме падна слободно да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Школка
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
MARUCOL
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
MY1724

Најдобрите понуди во категоријата