Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Jade Medullary Кинески Gourd Стил Деликатна Pendant Среќната Амајлија Жени Мажи Ѓердан Топла 2017

Ју Xin Јуани Парична Казна Накит Jade Medullary Кинески Gourd Стил Деликатна Pendant Среќната Амајлија Жени Мажи Ѓердан Топла 2017

DEN 1373.00
DEN 1615.20
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на ya xuan продавница !
Топло совети различни луѓе "естетски, културни, економски услови" разлики, како вредност на разликата.Вредноста на jade не може да се оценува.Jade не е само стока, тоа е еден вид на меморија и разбирање;Тоа се носи на пријателство и судбината на љубов, преку мерливи вредност на парите.Колку ви се допаѓа, тоа ќе има многу од вредност.Затоа, ве молам не постојано ценкање, повредени чувства тоа devalue.
1 Работат со бесплатна испорака
2 цел ќе бидат испратени во рок од 7 дена.Понекогаш тоа може да биде поради недостаток на информации за времето или испорака на стоката, така и нашата рок на испорака е 7 дена. Ние ќе ви ги даде вашите страна на најголемата брзина. Ве молам прости ми за непријатностите.
3 Ние сме global express, UPS-от, Кина пост и Хонгконг пост.
Пријателски совет за бизнис спецификација : ограничени на мерење алатки и човечки фактори, големината на етикетата може да има некои грешки кои може да бидат погодени од физички објекти.
Ве молиме да обрнете внимание!Ние сме меѓународни продавачи во Кина.Ве молиме да бидете трпеливи!Ние обично, обезбеди стандард меѓународниот воздушен mail.Породувањето може да трае помеѓу 10 и 30 дена.Ако имате било какви прашања или посебни барања, ве молиме контактирајте со нас
Поради временската разлика помеѓу нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ви благодариме за вашето разбирање.
Политика на враќање на купувачот не ќе има ризик наплата гаранција за 15 дена по приемот на стоката.Врати точка мора да биде во првобитна состојба и да се врати за мене.Надоместокот ќе биде ограничена до конечната продажба цена.Купувачот мора да ги плати круг-патување товар.Не вклучувајќи целосна наплата на товарни по приемот на стоката

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Парична казна
Pendant Големина:
D263
Страна Камен:
Никој
Приврзоци Тип:
Solitaire
Главниот Камен:
калцедон
Стил:
Тренди
Certificate Type:
NGTC
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
D263

Најдобрите понуди во категоријата