15PCS Три Боја Глеѓ Шарм Зло Око Форма Цинк Легура Метал Шарм Одговара Нараквици Одлуки

15PCS Три Боја Глеѓ Шарм Зло Око Форма Цинк Легура Метал Шарм Одговара Нараквици Одлуки

DEN 82.00
DEN 109.44
 

Това е достапна
Износ


1.Три Боја Капка Масло Шарм Euil Око Форма Цинк Легура Метал Шарм Одговара Нараквици Одлуки
2.Боја : Како На Сликата
3.Материјал : Алуминиумски
4.Занает : Позлатен
5.Стил : Мода
6.За Превозот : Бесплатен превозот од кина обичните пост воздух mail, тоа не може да биде следење.Можете да одберете Кина Пост Ail Mail, тоа може да следење и тоа треба да соберат пари.
7. Нашата Продавница :
xed Многу Дизајн Круг Европската Цинк Легура Шарм Монистра DIY Нараквици Наоди За Накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Бренд Име:
JUYA
Број На Модел На:
AE0009
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Функција:
Расположение Tracker
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
уроци
Име на производ:
легура шарм
Материјал:
Метал
Pendant Големина:
13*17mm
Тежина:
1.2g
Дупка со ГОЛЕМИНА:
2.8 mm
Бесплатен превозот :
Од Кина Вообичаено Пост Воздух Mail не Може да следење
Попуст:
5 многу може да има попуст
Занает:
обложено
Безопасни :
никел, олово & кадмиум слободни
Одговараат на:
Хривнија Ѓердан DIY

Најдобрите понуди во категоријата