BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 23*42MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Принцезата Жаба Pendant Шарм за Изработка на Накит

BoYuTe (10 Парчиња/Многу) 23*42MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Принцезата Жаба Pendant Шарм за Изработка на Накит

DEN 374.00
DEN 415.20
 

Това е достапна
Износ


Точка ИМЕ : Bo Yu Te (10 Парчиња/Многу) 23*42 MM трговија на Големо Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Принцезата Жаба Pendant Шарм за Накит Одлуки БРЕНД : BOYUTE Накит Материјал : Цинк Легура на Квалитетот : Олово и Никел Слободни

Повеќе информации

Метална боја:
античкиот бронза
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
BOYUTE
Приврзоци Тип:
Solitaire
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
HD2556
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Функција:
накит додатоци
Обликотшема:
Принцезата Жаба
Објектот:
Принцезата жаба pendant
Големина на Pendant :
23*42MM
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
10 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping

Најдобрите понуди во категоријата