(11 парчиња/многу) Злато, Бакар Bornite камен Pendant Мушка поставите DSC1441

(11 парчиња/многу) Злато, Бакар Bornite камен Pendant Мушка поставите DSC1441

DEN 345.00
DEN 431.52
 

Това е достапна
Износ


(11 парчиња/многу) Злато, Бакар Bornite камен Pendant Мушка поставите DSC1441
ГОЛЕМИНА : 39x9x6mm
16x9x5mm
за објектите
Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да се следи, ќе добијат сличен објект како на сликата.)
MM/INCH : 1 MM=0.03937 ИНЧЕН или 1 ИНЧ=25.4 MM
плаќање
Ние се обезбеди во Светот Пратката .
ние ќе испрати редоследот по 24-48 часа по уплатата примена.
превозот
Нормално, нашиот времето за испорака е 9-29 работни дена.ние ги испратите сите предмети со следење на број.
Ако сакате да ни испратите објекти за вас со ЕМС,DHL ,ве молиме контактирајте со нас . АКО пратката над $150, ќе испрати страна на курирската служба DHL, или ЕМС слободни.
за нас
Ние ќе се обезбеди најдобар објект,најдобра цена, и најдобра услуга на клиентите.
Ако, поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
YUTENG НАКИТ
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
DSC1441
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
триаголник
Материјал:
природен камен
Објектот Дијаметар:
39x9x6mm
Надворешниот Дијаметар:
39x9x6mm

Најдобрите понуди во категоријата