Топла Продаваат Noblest девојки Круг Белиот Оган Опал приврзоци Мода Накит Црна Пиштол приврзоци за женска P269

Топла Продаваат Noblest девојки Круг Белиот Оган Опал приврзоци Мода Накит Црна Пиштол приврзоци за женска P269

DEN 323.00
DEN 393.60
 

Това е достапна
Износ


Бренд Garilina Метал Црна Пиштол Главниот Камен Опал 20 мм Главната Боја Бела Тежина 7.42 Грама (опал & сребрена) Приврзоци Должина 28*36mm Ѓердан Периметар Никој Количина 1 buc Земјата на Производство Chian Еколошки Стандарди Европа $ Никел,Олово,Кадмиум слободни 1 инч=2.54 см=25.4 mm

Повеќе информации

Метална боја:
Црна Позлатен Пиштол
Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
P269
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
garilina
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Црна Позлатен Пиштол
Гем Тип:
Човекот Направени Гем
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија,Свадба

Најдобрите понуди во категоријата