Нови Пристигнување 2 парчиња/set Црна Боја Biker 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Боксерска Ракавица Pendant Слободни Јаже Синџир на Мажите Момчето Ѓердан

Нови Пристигнување 2 парчиња/set Црна Боја Biker 316L не ' Рѓосувачки Челик Кул Боксерска Ракавица Pendant Слободни Јаже Синџир на Мажите Момчето Ѓердан

DEN 475.00
DEN 527.52
 

Това е достапна
Износ


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Превозот информации :
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 30-50 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 50 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн). Ако предмети се уште не пристигне по 50 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение. Ви благодариме!

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Granny Шик
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
Никој
Обликотшема:
Боксерска Ракавица
Тип На Објект:
Pendant
Обликот:
како Слика
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
Црна
Пол:
Мажи & Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Pendant Големина:
31*14mm,31g
Место на Потекло:
гуангжу, Кина (Копно)
Кутија Синџир:
Погледнете како слика

Најдобрите понуди во категоријата