Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Ново! 10PCS 8ММ Слајд ознака pendant Подвижна лента ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/ писма (Вклучуваат Диња семе токи) LSBR026-27*10

Ново! 10PCS 8ММ Слајд ознака pendant Подвижна лента ѓердан Одговара 8мм слајд шарм/ писма (Вклучуваат Диња семе токи) LSBR026-27*10

DEN 144.00
DEN 204.96
 

Това е достапна
Износ


Можете да DIY да се стави сите писма/ шарм заедно на ознаки како Свој ѓердан! : )
Модерен дизајн и висок квалитет
MOQ : 10 PCS
Материјал : Цинк легура
Боја : Сребрена
Димензии : Ширина 8мм, должина 26mm/ 48mm, одговара за 8мм слајд шарм/ писма
Состојба : Нова
Употреба : Промотивни подароци,сувенири
Answer : ___________________________ Note : ние ќе испрати Диња семе токи со овие ознаки за слободни. Ние, исто така, имаат ланци одговара за нив, доколку имате потреба, можете да кликнете на линкот тука за да купите : )
Подолу се примероци

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
diylocket
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
слајд бар

Најдобрите понуди во категоријата