20 ИНЧИ ААА 10-11mm Австралиската јужна море бел бисер ѓердани

20 ИНЧИ ААА 10-11mm Австралиската јужна море бел бисер ѓердани

DEN 2736.00
DEN 2879.52
 

Това е достапна
Износ


Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Месечината
Приврзоци Тип:
Solitaire
Бренд Име:
LUKENI
Материјал:
бисер
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
ААА

Најдобрите понуди во категоријата