Моден Куршум Кристал Pendant reliquary За Жените шарм Хексагонални Реики Исцелување Кварцен Кристал Pendant reliquary ѓердан накит

Моден Куршум Кристал Pendant reliquary За Жените шарм Хексагонални Реики Исцелување Кварцен Кристал Pendant reliquary ѓердан накит

DEN 151.00
DEN 216.00
 

Това е достапна
Износ

2016 година нови модни природни кварцен кристал чакра камен терапија лекување кристали чакра нишалото 7 чакра кристал третман Накит Мода Куршум Кристал Pendant reliquary За Жените шарм Хексагонални Реики Исцелување Кварцен Кристал Pendant reliquary ѓердан накит

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
RP0072
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
PONGT
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Метали Тип:
Цинк Легура
Главниот Камен Боја:
Бела / зелена / црвена, итн.
Материјал:
природни кристално
Стил:
Тренди
Пол:
Мажите и жените
Обликотшема:
геометрија
Тежина:
7g
Функција:
Жените шарм Реики Исцелување Кристал Pendant reliquary ѓердан
Големина:
13mm*22mm
Тип На Објект:
кристал pendant

Најдобрите понуди во категоријата