3pcs Овална Стакло Pendant Ѓердан Природни Глуварче Семе во Чаша Долг Ѓердан Стакло Мушка Рака Глуварче кожа Ѓердан

3pcs Овална Стакло Pendant Ѓердан Природни Глуварче Семе во Чаша Долг Ѓердан Стакло Мушка Рака Глуварче кожа Ѓердан

DEN 150.00
DEN 167.04
 

Това е достапна
Износ


Состојба : Нова
Големина : 25*13 MM (за)
Боја : Како На Сликата Шоу
Тежина : 1pcs/5g
Материјал : Природен камен
MOQ : 1 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Answer : ___________________________ Note : Како у знаете,повеќето од камен беше природен камен,кога у се со цел,
у ќе добијат сличен со слика, Сликата е зголемена за да ги прикажете деталите - види опис за вистинската големина. Боја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи. Превозот Ние брод предмети на светот од страна на EMS, DHL, UPS-от, Flytexpress, e Packet, Кина Пост или Хонг Конг Пост. Плаќање Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање. Враќање & Размена Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот, ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе рефундирање на вас кога ќе примите врати ставки. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Повратни информации, Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата. Да се негуваат здрави Али заедница, се надеваме дека ќе го стори истото за нас. Ако имате било незадоволство, ве молиме да ни даде можност да го решат проблемот 。 Ние ќе се потрудиме да ги реши проблемите и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
e3
Бренд Име:
WL ВАНГ&ЛУО
Функција:
Расположение Tracker,Фитнес Тракер
is_customized:
No
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Материјал:
Стакло

Најдобрите понуди во категоријата