30pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Був Шарм Приврзоци за Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 8x12mm F3565

30pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Був Шарм Приврзоци за Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 8x12mm F3565

DEN 204.00
DEN 239.52
 

Това е достапна
Износ

30pcs/многу не ' Рѓосувачки Челик Сребрен Тон Був Шарм Приврзоци за Нараквици Ѓердан Накит Одлуки DIY рачно изработени Занаетчиски 8x12mm F3565
1)Материјал : нерѓосувачки челик
2)Бои : Сребрена На Ѕвонење
3)Големина : 8x12mm
4)Тежина : 13g/многу
5) Количина : 30 компјутери/многу
6) Пакување : 3 0pcs/opp вреќа
7)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SAUVOO
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
F3565
Приврзоци Тип:
Лизгајте
боја:
тон сребро.
Големина:
8x12mm
Тежина:
13g/многу
metarial:
Нерѓосувачки Челик
КОЛИЧИНА:
30pcs/многу
Пакет:
30pcs/opp вреќа
Тип На Објект:
Був Шарм
Стил:
був лебди шарм
Функција:
bisuteria став manualidades
Употреба:
шарм за DIY изработка на накит

Најдобрите понуди во категоријата