Одете во канцеларија 0 0.00

0-Стока
Даноци 0.00
Завршено 0.00
Doreen Кутија Бакар Multicolor Enamelled Sequins Шарм Pentagram Ѕвезда Unplated Глеѓ DIY Компоненти 12mm x 11mm( 3/8), 10 Компјутери

Doreen Кутија Бакар Multicolor Enamelled Sequins Шарм Pentagram Ѕвезда Unplated Глеѓ DIY Компоненти 12mm x 11mm( 3/8), 10 Компјутери

DEN 73.00
DEN 91.20
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на Нашата Продавница~~
- Контактирајте со нас
Можете да Контактирате со Оставање Порака на вашиот налог, за Трговија со датотеки, или преку е-Маил .
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во рок од 24 часа работно време. Ви благодариме за вашата поддршка!
- Превозот
Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат .
Ако има било какви промени на адресата, ве молиме пред да се брод парцела.
Сите нарачки Бесплатен Превозот . Времето за испорака зависи од дестинации, Царинските, дури и
лошите временски услови. Ве молиме да бидете трпеливи.
*Купувачи се одговорни за Царина.
- Плаќање
Ние го прифатат плаќање на Зачувам, Виза, Мастеркард, Кредитна Картичка, Банкарски трансфер,
Western Union, Qiwi Паричник, Веб пари, Boleto, итн . Плаќање од страна на Зачувам е безбедно.
Ние продавачот само примиле исплата Откако ќе ја Потврдите вашата цел "Примени".
- Повратни информации
Ние ќе ви обезбедиме 5 Ѕвезди повратни информации откако уплата.
Искрено се надевам дека ќе го стори истото за нас. Ако ви се исполнат на секој проблем,
ве молиме да ни даде можност да го реши дека пред да замине ни негативни повратни информации.
Ние веруваме дека секогаш постои решение за вас!
- По Услуга
Поради скапи меѓународните товарни и долго превозот време, ние не го прифати враќа или размена.
Ако објектот е неисправен или погрешно количина или погрешен опис или изгубени на патот,
ве молиме не двоумете се да контактирате! Ние ќе го препрати или рефундирање на дека според реалната ситуација.

Повеќе информации

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B0094637 B0094638 B0094639 B0094640 B0094641 B0094642 B0094643
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Ѕвезда
Бренд Име:
Doreen Кутија
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Лизгајте
is_customized:
No
Пол:
Унисекс
Функција:
/
Компатибилност:
/

Најдобрите понуди во категоријата