1PC Жените Хена Рака Ракав Тетоважа Индиски Синџир Tatoo Злато Сребро Сонцето Цвет Метал Привремена Тетоважа Налепница Лажни Хривнија HCT-205

1PC Жените Хена Рака Ракав Тетоважа Индиски Синџир Tatoo Злато Сребро Сонцето Цвет Метал Привремена Тетоважа Налепница Лажни Хривнија HCT-205

DEN 42.72
 

Това е достапна
Износ


Добредојдовте на нашата продавница!! Ниска Цена, Со Висок Квалитет!!
Почитувани Купувачи, ве молиме да се напомене дека, поради ниската цена, ние нормално го користите Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, кои имаат само следење на информации во Кина, но тоа ќе се дојде до вас во рамките на 20-50days, ако не го примите овој објект во 60days, немојте да се грижите, и се чувствуваат слободни да договор со нас. Ви благодариме за разбирањето.
[Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус] само следење на информации во Кина (Цел
[Кина Пост Регистрирани Воздух Mail] имаат целата следење на информации, препорачуваме (Цел >$7 Ние ги Користиме)
Ве молиме оставете порака за да ни кажете на вашиот избор на стил : Пинк дигитален модел
На пример : J039
Ако не е оставена порака, ние автоматски ќе испрати стил за вас
Во случај дел на модели може да биде надвор од акциите, ние го задржуваме правото да испрати овој објект по случаен избор.Ви благодариме!
Големина : 15*21cm
Се надеваме дека ќе може да го изберете вашиот омилен стил
Ви благодариме на соработката.
Напомена : боја можеби малку разлика од реалниот објект, бидејќи оваа бројка е скенирана.
Реалниот објект изгледа поубаво.
Повратни информации :
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Нашиот систем автоматски ќе го стори истото за вас. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво, едноставно оставајќи негативна или неутрална повратни информации не може да го реши проблемот.
Контакт со нас на :
Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Ве молиме да ни се обратите за било каква помош или прашања. Сите пошта ќе се одговори во рок од 1 работен ден. Ве молиме да се осигурате вашата пошта кутија ќе не блокира / филтрирани нашите e-mail пораки.
Ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи со било прашање / проблем. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине Негативни / Неутрален Повратни информации или да се отвори било која случаи.
Ние ја потврдите вашата исплата, трансфер датум е 2-4 работни дена; ние ги објави вашиот проект, преку воздух mail пакет (за 18-38 дена ,предмети може да се постигне). (Недела,ние се земе ден), но празници или ако проектот средби виша сила, може да го одложи неколку дена.
Топла Продажба На Производи

Повеќе информации

Бренд Име:
GoldOcean
Големина:
20x15CM
Тип:
Привремена Тетоважа
Бои:
Златна Злато Сребро Бело, Сино, Црвено Црна, Жолта Портокал Розова или Деца 3d
Големина:
Big Small Face Finger Neck Arms Waist Legs Bust Back Hand Foot Hamsa
Пол:
Женска дама Mens Човек Жена Девојка женски машки Возрасни Љубители fille diy
Убавина:
Телото Уметност Тетоважа Телефон Ѕид Метал Налепници Дома Автомобил Оркестарот Aramex
shpping:
Бесплатен Превозот Тетоважи трговија на големо накит foamposites хена тетоважа Паста
Одговара:
Нараквици Ѓердан Metalic Tato Metalicos Tattos Лажни Метален Tatoos
Клучни зборови:
Голем Флеш Метален Водоотпорен Привремена Тетоважа Злато Сребро Трендовски
Телото:
Секс Производи Налепници Животинско Месо Деца Stencils Млади Момче Enfant
Поврзани:
tatuagem temporaria tatuajes dorados temporales tatouage temporaire
Моден:
Секс Хена Tatouage Метален Тетоважа Aramex Tatuajes Dorados

Најдобрите понуди во категоријата